Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Щодо виклику у судове засідання

01 лютого 2018, 11:41

        Відповідно до ст. 128 Цивільного процесуального кодексу України, ст. 130 Кодексу адміністративного судочинства України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, а також заінтересована особа у справах про видачу обмежувального припису викликаються до суду через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше, ніж за десять днів, а в разі розгляду справи про видачу обмежувального припису – не пізніше 24 годин до дати відповідного судового засідання.

        З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дачу, час і місце розгляду справи.

        До початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи інформація про виклик у справі відповідача, третьої особи, свідка, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, розміщується безпосередньо судом на його офіційній сторінці веб-порталу судової влади України.

        Оголошення про виклик в судові засідання до Миколаївського районного суду Львівської області публікуватимуться на сторінці суду веб-порталу судова влада України у підрозділі «Судові виклики і повідомлення» розділу «Громадянам» (https://mk.lv.court.gov.ua/sud1313/gromadyanam/vukluk/).